Praca instruktor wykładowca Nysa-Kłodzko lub Wałbrzych-Kłodzko

Ośrodek szkolenia operatorów DANTON poszukuje osoby do pracy na stanowisko: instruktor-wykładowca do prowadzenia kursów na wózki widłowe, oraz inne kursy zawodowe z urządzeń podlegających pod Urząd Dozoru Technicznego (suwnice, podesty ruchome, żurawie, wózki specjalizowane/ładowarki teleskopowe itp.)

Wymagania:
Wykształcenie minimum średnie techniczne, mechaniczne, budowa maszyn itp. Znajomość zagadnień dotyczących z mechaniki, elektryki, hydrauliki, budowy maszyn, przepisów UDT, urządzeń transportu bliskiego, inne pokrewne BHP.
Mile widziane doświadczenie w branży szkoleniowej. Umiejętność i doświadczenie w przekazywaniu wiedzy teoretycznej i praktycznej na kursach zawodowych.
Prawo jazdy kat. B, mobilność.
Mile widziany kurs pedagogiczny oraz uprawnienia do prowadzenia różnych innych szkoleń (chęć podjęcia współpracy i rozwinięcia działalności firmy. Umiejętności nawiązywania komunikacji i pracy w grupie.
Znajomość obsługi komputera i podstawowych programów Office typu Word, Excel itp.
Dyspozycyjność, duża cierpliwość do kursantów.
Pozyskiwanie nowych klientów.

Oferujemy:

Pracę w cały czas rozwijającym się ośrodku szkolenia który istnieje ponad 8 lat na rynku oraz doświadczeniem w branży i 7 oddziałami w województwie dolnośląskim, opolskim, wielkopolskim. (Wrocław, Wałbrzych, Kłodzko, Głogów, Opole, Nysa, Leszno) Praca polega na prowadzeniu oddziału oraz szkoleń w obrębie województwa dolnośląskiego (szkolenia wyjazdowe u klientów: szkoły, zakłady pracy itp.)
Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej lub innej formy współpracy.
Mile widziane również starsze osoby na emeryturze jako byli pracownicy UDT, osoby na rencie, z lekkim stopniem niepełnosprawności. Elastyczne godziny pracy.

 

 

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o wysłanie CV na adres: biuro@danton.pl
Prosimy o umieszczenie w CV poniższej Klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).