Nasze oddziały szkoleniowe


W naszych oddziałach zdobędziesz uprawnienia kwalifikacyjne wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego na różne uzrządzenia transportu bliskiego takie jak wózki podnośnikowe (widłowe), wózki specjalizowane (ładowarki teleskopowe typu Manitou JCB), podesty ruchome (zwyżki koszowe), suwnice, żurawie itp.

Jako profesjonalna i ciągle rozwijająca się firma mamy do zaoferowania w kilku naszych stacjonarnych oddziałach kursy na wózki widłowe oraz inne szkolenia UTB:

  • Wrocław ul. Stargardzka 8a, tel. 886-733-373
  • Głogów ul. Mickiewicza 48, tel. 731-910-920
  • Wałbrzych ul. Wrocławska 130, tel. 788- 788-896
  • Nysa ul. Grodkowska 68, tel. 733-330-037
  • prowadzimy również szkolenia wyjazdowe u klienta w firmach (min. 5 osób) tel. 884-21-41-41 lub 788-788-820

Oferujemy kursy na urządzenia transportu bliskiego podlegające pod Urząd Dozoru Technicznego miedzy innymi takie jak:

- wózki jezdniowe podnośnikowe w tym specjalizowane (dawna kategoria 1 WJO, 2 WJO, 3 WJO) oraz wózki jezdniowe nie podlegające pod UDT takie jak: unoszące, naładowne, ciągnikowe, specjalne,

- podesty ruchome przejezdne (zwyżki koszowe/nożycowe): wolnobieże, przewoźne, samojezdne (dawna kategoria 1P)

- suwnice, wciągniki, wciągarki ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia (dawna kategoria 1S i 2S) sterowane z pozomu roboczego i kabiny.

- wciągniki, wciągarki  (dawna kategoria 2W)

- żurawie stacionarne wrasztatowe, (dawna kategoria 2Ż)

- żurawie przenośne i przewoźne (HDS) (dawna kategoria 2Ż)

oraz inne.

Niezaleznie od tego w jakim mieście odbywają sie nasze szkolenia oferujemy w pełni profesjonalnie przeprowadzone kursy na wózki odbywające się pod okiem doświadczonych instruktorów. Po ukończeniu każdego kursu otrzymują od nas Państwo wszystkie niezbędne zaświadczenia kwalifikacyjne uprawniające do korzystania z danego typu wózków, czy innych urządzeń transportu bliskiego.

Zapraszamy do kliknięcia w interesujące Państwa miasto po dalsze informacje odnośnie odbywających się tam szkoleń na np. wózki widłowe, podesty ruchome, suwnice itp.