Nasze oddziały szkoleniowe


W naszych kilku poniższych oddziałach zdobędziesz uprawnienia kwalifikacyjne wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego na różne uzrządzenia transportu bliskiego takie jak wózki podnośnikowe (widłowe), wózki specjalizowane (ładowarki teleskopowe typu Manitou JCB), podesty ruchome (zwyżki koszowe), suwnice, żurawie itp.

Jako profesjonalna i ciągle rozwijająca się firma mamy do zaoferowania w kilku naszych stacjonarnych oddziałach kursy na wózki widłowe oraz inne szkolenia:

Oferujemy kursy na urządzenia transportu bliskiego podlegające pod Urząd Dozoru Technicznego miedzy innymi takie jak:

- wózki jezdniowe podnośnikowe w tym specjalizowane (dawna kategoria  III WJO, II WJO, I WJO) oraz wózki jezdniowe nie podlegające pod UDT takie jak: unoszące, naładowne, ciągnikowe, specjalne,

- podesty ruchome przejezdne: wolnobieże, przewoźne, samojezdne (dawna kategoria IP)

- suwnice, wciągniki, wciągarki ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia (dawna kategoria IIS i IS) sterowane z pozomu roboczego i z kabiny.

- wciągniki, wciągarki  (dawna kategoria IIW)

- żurawie stacionarne wrasztatowe, (dawna kategoria IIŻ)

- żurawie przenośne i przewoźne (HDS) (dawna kategoria IIŻ)

oraz inne.

Niezaleznie od tego w jakim mieście odbywają sie nasze szkolenia oferujemy w pełni profesjonalnie przeprowadzone kursy na wózki odbywające się pod okiem doświadczonych instruktorów. Po ukończeniu każdego kursu otrzymują od nas Państwo wszystkie niezbędne zaświadczenia kwalifikacyjne uprawniające do korzystania z danego typu wózków, czy innych urządzeń transportu bliskiego.

Zapraszamy do kliknięcia w interesujące Państwa miasto po dalsze informacje odnośnie odbywających się tam szkoleń na np. wózki widłowe, podesty ruchome, suwnice itp.