Nasze oddziały


W naszych kilku poniższych oddziałach zdobędziesz uprawnienia kwalifikacyjne, bezterminowe wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego na różne uzrządzenia transportu bliskiego takie jak wózki podnośnikowe (widłowe), wózki specjalizowane (ładowarki teleskopowe typu Manitou JCB), podesty ruchome (zwyżki koszowe), suwnice, HDS-y itp.

Jako profesjonalna i ciągle rozwijająca się firma mamy do zaoferowania stacjonarnie w kilku naszych oddziałach kursy na wózki widłowe oraz inne szkolenia:

Oferujemy kursy na urządzenia transportu bliskiego podlegające pod Urząd Dozoru Technicznego miedzy innymi takie jak:

- wózki jezdniowe podnośnikowe kategoria  III WJO, II WJO, I WJO oraz wózki jezdniowe nie podlegające pod UDT takie jak: unoszące, naładowne, ciągnikowe, specjalne,

- podesty ruchome przejezdne: wolnobieże, przewoźne, samojezdne, kategoria IP

- suwnice sterowane z pozomu roboczego, kategoria IIS, oraz suwnice sterowane z kabiny kategoria IS, hakowe ogólnego przeznaczenia,

- wciągniki, wciągarki, kategoria IIW

- żurawie stacionarne wrasztatowe, kategoria IIŻ

- żurawie przenośne i przewoźne (HDS) kategoria IIŻ

oraz inne.

Niezaleznie od tego w jakim mieście odbywają sie nasze szkolenia oferujemy w pełni profesjonalnie przeprowadzone kursy na wózki odbywające się pod okiem doświadczonych instruktorów. Po ukończeniu każdego kursu otrzymują od nas Państwo wszystkie niezbędne zaświadczenia kwalifikacyjne uprawniające do korzystania z danego typu wózków, czy innych urządzeń transportu bliskiego.

Zapraszamy do kliknięcia w interesujące Państwa miasto po dalsze informacje odnośnie odbywających się tam szkoleń na np. wózki widłowe, podesty ruchome, suwnice itp.