Jak szkolimy?

Naszym celem jest wychodzenie naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klienta. Podstawowe zasady, jakimi kierujemy się w działaniu to: indywidualne podejście do każdego klienta, rzetelność, kreatywność, profesjonalizm, zdolność dostosowania się do potrzeb klienta.

Starając sie zapewnić maksymalną satysfakcję i zadowolenie naszych klientów oferujemy przeprowadzanie kursów na wózki jezdniowe (widłowe) pod okiem starannie wyselekcjonowanej grupy instruktorów charakteryzujących się rozległą wiedzą techniczną i doświadczeniem w zakresie prowadzenia szkoleń na różnym etapie zaawansowania. Nasi wykładowcy to wyspecjalizowani fachowcy z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz prawa pracy, z wieloletnią praktyką i doświadczeniem zawodowym (poświadczone certyfikatami). Tematyka szkoleń wynika z obowiązujących przepisów i mają charakter obligatoryjny.

Warunki przyjęcia na kurs:

  • przynajmniej wykształcenie podstawowe
  • ukończony 18 rok życia w dniu rozpoczęcia szkolenia
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania zawodu kierowcy - operatora wózków widłowych z napędem silnikowym

Kursy realizujemy według aktualnych programów szkoleniowych zarejestrowanych w Urzędzie Dozoru Technicznego

wózki jezdniowe nr : 09/02/2017/W-J

bezpieczna wymiana butli gazowych nr : 09/02/2017/BG

Po ukończeniu szkolenia i odbyciu wewnętrznego egzaminu przed zwołaną komisją ośrodka szkoleniowego uzyskają Państwo zaświadczenie ukończenia kursu na drukach MEN, na podstawie § 18 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (DZ. U. poz. 186) które ważne jest tylko z imiennym zezwoleniem wydanym przez pracodawcę i przejściem instruktarzu stanowiskowego.

Na życzenie klienta możliwe jest, zorganizowanie dodatkowego egzaminu przed Państwową komisją UDT (egzamin dobrowolny). Egzamin z wynikiem pozytywnym skutkuje wydanie zaświadczenia kwalifikacyjnego w formie karty plastikowej, które są równoważne z zaświadczeniami MEN wydawanymi przez nasz Ośrodek.

http://dzdz.edu.pl/uprawnienia-na-wozki-widlowe-jezdniowe

Szkolenia odbywaja się w terminach wybieranych indywidualnie przez klienta – zarówno jeśli chodzi o godziny, jak też o dzień tygodnia. Dbając o bezpieczeństwo zapewniamy jedynie w pełni sprawne i regularnie serwisowane wózki widłowe w szerokiej gamie typów do wyboru.

Organizujemy szkolenia na zlecenie zakładów pracy, dostosowując szkolenie do potrzeb firm, instytucji i uczestników szkolenia.

Dodatkowe zaświadczenia ( certyfikat) w języku Angielskim, Niemieckim, Holenderskim (o szczegóły zapytaj instruktora)
 
Dopasowanie do kursanta
Sam wybierasz godziny szkolenia

Godziny i terminy jazdy dostosowujemy indywidualnie do klienta. Nawet jeśli pracujesz w systemie 4 zmianowym dostosujemy się do Twojego rytmu pracy. Na spotkania można umawiać się w dowolne dni od poniedziałku do piątku w godzinach porannych lub popołudniowych (możliwe róznież szkolenia weekendowe- dodatkowo płatne, po wcześniejszym umówieniu się i zebraniu grupy min 3-5os)

Cele Szkolenia
Zobacz za co płacisz

Dbając o kwalifikacje pracownika dbasz o własny interes. Tylko firmy posiadające wykwalifikowany personel będą skutecznie realizować zyskowne kontrakty. Dzięki szkoleniom, a co za tym idzie uprawnieniom operatorskim unikasz przestojów na budowie lub magazynie. Szkoląc pracownika zyskujesz wykwalifikowany personel oraz spokój i bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Profesjonalna obsługa
oraz bardzo dobry i markowy sprzęt

Wśród naszych pracowników są konserwatorzy z uprawnieniami UDT, którzy dbają, aby sprzęt na którym Państwo jeździcie był w nienagannym stanie technicznym ! Do Państwa dyspozycji mamy w naszej firmie wózki marki: Jungheinrich, Yale, Nissan, Toyota, Komatsu, Mitsubishi. Wszystkie nasze wózki są zarejestrowane w Urzędzie Dozoru Technicznego i posiadają aktualne badanie okresowe oraz decyzję o dopuszczeniu do eksploatacji.