Aktualności

Ośrodek szkolenia operatorów Danton z przyjemnością informuje, że 1 września bierzącego roku powstanie kolejny oddział zajmujący się szkoleniem na wózki widłowe w Polsce, a konkretnie - w Lesznie ul. Leśna 2. Oferujemy taki sam zakres usług jak w naszych...
Kurs na podesty ruchome przejezdne kategorii IP (1P) : Szkolenie odbywa się na terenie miasta Wrocław ul. Jaworska 4 (prowadzimy również szkolenia wyjazdowe na budowach lub dla zakładów pracy posiadających sprzęt z aktualnym przeglądem UDT)...
DANTON Wrocław – zapraszamy do naszego ośrodka szkoleniowego na kurs wózków jezdniowych, podestów ruchomych samojezdnych 1P. Nasze wózki w porze zimowej mają  zamykaną kabinę i ogrzewanie co dobrze wpływa na komfort szkolenia.
Kolejna edycja kursu na podesty ruchome wolnobieżne kat. 1P i kolejni zadowoleni kursanci
Kłodzko -zapraszamy na kurs w ciepłej hali  wśród prawdziwych warunków magazynowych
Kurs na podesty ruchome przejezdne wolnobieżne (nożycowe) kat UDT IP.
Firma Lorenz Snack World produkująca między innymi chipsy i paluszki zleciła naszej firmie przeszkolenie pracowników na podesty ruchome koszowe i nożycowe kat. UDT 1P.
DANTON Wrocław – zapraszamy do naszego ośrodka szkoleniowego na kurs wózków jezdniowych, podestów samojezdnych.Nasze wózki w porze zimowej mają  zamykaną kabinę i ogrzewanie co dobrze wpływa na komfort szkolenia.
Kolejna edycja kursu na podesty nożycowe

Strony